• ...

    atilimesd@gmail.com

  • ...

    7/24 Destek

    İLETİŞİM

Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup Isparta ve çevre iller’de Elektrik, Dalgıç Pompa, Otomasyon, Su Sondajı Hizmetleri, ve Çeşitli projelerde Danışmanlık ve Uygulama hizmetleri vermiştir.

2015 yılında siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek tecrübe ve bilgilerimizin insanlığa daha faydalı olması için firma hizmetlerimize tarım makinalarının imalatı ve geliştirilmesinide ekleyerek beş yüz metrekare kapalı alanı olan yeni işyerimize taşındık.

VİZYON ve MİSYONUMUZ

Kaliteli

Atılım Gurup araştırmacı ruhu ile en kaliteli ve teknolojik ürün ve hizmetleri sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir. Hizmet ve ürünlerimiz görülür-görünmez en küçük parçasına kadar yüksek kaliteye ve işçiliğe sahiptir. imalat ve montaj sürecinde uluslararası standartlara sahip malzeme ve ekipmanları tercih etmekteyiz. İmalat veya işlerimizin başlangıcından teslimine kadar olan süreçte uygulanan yüksek kalite sistemi sayesinde satış sonrasında müşterilerimizi de ailemizin bir parçası olmasını sağlamaktayız.

Yenilikçi

Atılım Gurup yeni teknolojileri yakından takip eder. Analizlerini gerçekleştirir. Testlerini yapar. Uygun sonuçlar alınması durumunda ekipman ve ürünlerinin en hızlı şekilde gelişmesini ve çeşitlenmesini sağlar. Atılım Gurup takip eden değil, takip edilen olabilmek için ürün ve hizmet geliştirmede sürekli çaba gösterir. Bu sebeple AR-GE’ye yüksek bütçe ayırır ve gündem ve teknolojiyi yakından takip eder.

Çevreci

Atılım gurup dünyada tüketilen elektrik ve motorinin %40 ‘ının yanlış seçimler ve yönlendirmelerden dolayı tüketildiğinin bilinci ile, çiftçi ve sanayi alanındaki müşterilerini doğruya yönlendirir ekonomik çıkarları için işi kaybedeceğini bilse bile insanları yanlış yönlendirmez. İmalat ve hizmetlerde mümkün olduğunca çevre dostu malzeme ve ekipmanlar kullanarak, hem milli servet’e zarar vermez hemde atık ve hurdalarıda en iyi şekilde değerlendirir.

Müşteri Odaklı

işletmemizin gerçek sahiplerinin müşterilerimiz olduğu bilinci ile hareket ederek ;
onlara zamanında , sorunsuz ve makul fiyatlarla ürün ve hizmet sunarız.

Kolay Servis Sağlanabilen

Global bir marka olma yolunda ilerleyen Atılım Gurup, zamanında ve hızlı servis
vermenin ne kadar önemli olduğu bilir. Bu nedenle faaliyet gösterdiğimiz her noktada, kusursuz servis verebileceğimiz şekilde organizasyonumuzu genişletiriz.

Bizleri bugünlere kadar getiren güç her ne kadar azimli çalışmalarımız olsada siz değerli müşterilerimizin sayesinde bu günlere geldik Sizlere teşekürü borç bilir sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunarız.